אודות החברה

911 פי סי פתרונות תוכנה בע"מ נוסדה בשנת 2004 כחברה למתן פתרונות למחשבי לקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מתעסקת בשירותי מחשוב, הכוללים שיווק מוצרי אבטחת מידע ותמיכה טכנית למחשבים, יחד עם יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח. מאז ההקמה, החברה דאגה לספק מענה מהיר ופתרונות הגנה בהתאם לדרישות האבטחה של הלקוחות.

בחברה פועלת צוות של אנשים בעלי ניסיון רב באבטחת מחשבים ובתמיכה טכנית. המוצרים והשירותים הנמכרים על ידי החברה שלנו מבוססים על טכנולוגיות המתקדמות ביותר והבטוחות ביותר. החברה תמיד מעודכנת על חדשות בעולם ה IT ומשתדלת לעדכן בהתאם את המוצרים והשירותים שלה.

לאחר הרבה שנים של שירותי תמיכה והתקנת תוכנות במחשבים, יש לנו ידע נרחב בתחום, העוזר לנו לפתור בהצלחה את כל התקלות במחשבי הלקוחות. בנוסף לשיווק פתרונות הגנה, החברה מספקת גם תמיכה בהתקנה והפעלה עבור המוצרים שנרכשו דרכינו, כולל שירות תמיכה מרחוק בהתקנה ובפתרון תקלות שונות.

911 פי סי פתרונות תוכנה בע"מ עברה בהצלחה מספר בדיקות אבטחה שונות, שבוצעו על ידי ארגונים מוסמכים, וכל אתר החברה קיבל התאמה מלאה לדרישות התקן הבינלאומי לאבטחת נתוני אשראי PCI DSS.

business

project

פרויקטים

eset-nod32.antivirus.co.il - אתר ESET NOD32, המשלב את השיווק והתמיכה, הוא אתר המכירות של מוצרי אנטי וירוס ESET. האתר מיועד לתוכנות אבטחת מידע למכשירים שונים של יצרנית הסלובנית של תוכנות הגנה ESET. באתר הזה באפשרות הגולשים לקבל מידע על תוכנות הגנה שונות לבית ולעסק, להוריד גרסאות ניסיון, לרכוש רישיון לתוכנה המתאימה ולקבל סיוע בהתקנה והפעלה, כולל תמיכה טכנית בהשתלטות מרחוק.

www.antivirus.co.il - אתר Antivirus מיועד לשיווק והתקנה של מוצרי אבטחת מידע הנפוצים מיצרנים שונים. גולשים יכולים לקבל מידע מפורט על תוכנות האבטחה של היצרנים:
ESET, Kaspersky, Norton, McAfee, Dr.Web, Bitdefender, AVG המפורסמים עבור מכשירים בבית או במשרד, להתרשם מתיאור מפורט ולהכיר בדרישות טכניות, לרכוש רישיון מקורי של פתרונות הגנה כדי לאבטח את הפרטים החשובים במכשירים שלהם, ולקבל תמיכה טכנית בהתקנת המוצרים שנרכשו.

טכנאי מחשבים - שירות איכותי ומהיר המסופק על ידי חברתנו לכל המעוניינים במטרה לסייע בצורה מקצועית בהשתלטות מרחוק לטפל בתקלות שונות: איתור התנגשויות במערכת, הסרת וירוסים ומזיקים רבים אחרים, התקנת תוכנות שונות והגדרת התקנים, שיפור ביצועי המחשב ועוד.